První posluchači našich kurzů už jsou rentiéry. Jak investovat totiž radíme už 15 let

Radíme lidem, jak se stát rentiéry a o rentu nepřijít. V našich finančních plánech, analýzách, přednáškách i kurzech uplatňujeme dlouhé roky zkušeností z vysokých postů investičních manažerů a seniorních analytiků. Jsme nezávislí na všech finančních institucích. Radíme jen to, čemu 100% věříme. A o své špičkové know-how se dělíme s ostatními. Včetně vás.

V rámci InvestGuru poskytujeme videokurz o investování pro začátečníky i pokročilé.


Jsme autoři online platformy efrank.cz pro investování a investiční poradenství.


Pod hlavičkou Fichtner s.r.o. se staráme o investice klientů s majetkem nad 5 milionů korun.Vydáváme knihy a přispíváme do nejčtenějších českých periodik

Lidové noviny
Hospodářské noviny
E15
Dnes
Euro

Kurzem vás provedou zkušení odborníci

Ing. Vladimír Fichtner

CEO a Chief Investment Officer ve Fichtner s.r.o.

„Nebojím se velkých peněz.“ To o sobě říká Vladimír Fichtner. Není divu. Působil jako Portfolio manažer ve společnosti Pioneer Investments a jako vrcholný manažer ve skupině PPF. Aktuálně vede tým Fichtner s.r.o., publikuje, je vyhledávaným lektorem a koučem osobních bankéřů. Jako investiční poradce je vždy rovnocenným partnerem, kterému klienti 100% věří.


Ing. Tomáš Tyl

€uropean Financial Advisor™ a Senior Analyst
ve Fichtner s.r.o.

Tomáš je seniorní finanční analytik, který se o své hluboké znalosti podělil ve stovkách článků a dvou knihách. Své zkušenosti využil ve prospěch stovek klientů, pro které připravil finanční plány. Díky Tomášovi se každé „co by, kdyby“ promění v perfektně zpracovanou a chirurgicky přesnou analýzu možností a následných řešení. Díky Tomášovi můžeme vše, co vám říkáme, podložit reálnými čísly.


Mgr. Petr Syrový

€uropean Financial Advisor™ a Senior Analyst
ve Fichtner s.r.o.

Pod rukama Petra vyrůstají softwarová řešení pro finanční plánování. Kromě toho se šéf analytického týmu Fichtner s.r.o. podílí na přípravě metodik, analýz a finančních plánů. Těch má na svém kontě už přes 1000. O své znalosti a zkušenosti se navíc velmi rád dělí – je autorem 7 knih, více než 500 článků a oblíbeným přednášejícím. Není totiž lepší přednášky než té, která stojí na praxi a vlastních zkušenostech.