Ještě pořád si nejste jistí, zda se pustit do kurzu?

Zkuste si sami pro sebe zodpovědně a upřímně odpovědět na následující otázky.


Přemýšlíte o tom, jak peníze zhodnotit lépe než tím, že je necháte ležet na účtu?

Skvělé a racionální rozhodnutí

Správně zvolené investice mohou přinést průměrné roční zúročení na úrovni 2, 4, 6 %. Na běžných účtech se proti tomu úroky pohybují okolo nuly, na spořicích pak málokdy překročí hranici 1 % p.a.

Vaše odpověď: Ano

×

Přemýšlejte chvíli

Když v průběhu 12 let nastřádáte 800 tisíc korun na spořicím účtu, s úrokem 1 % p.a. ta částka příliš nenaroste. Investováním ale můžete 800 tisíc za stejnou dobu proměnit v částku 6,7 milionu. Tak jako náš klient.

Vaše odpověď: Ne

×

Chcete začít s investováním, ale máte strach, že hloupou chybou o peníze přijdete?

Strach je přirozený

A první hloupou chybou je pustit se do investování bez patřičných znalostí. V kurzu vám představíme osvědčený systém, který je racionálně postavený na selském rozumu, jasné strategii a disciplíně. Kromě toho se v jedné lekci věnujeme i emocím.

Vaše odpověď: Ano

×

Pozor na hloupé chyby

Investice bez dlouhodobé a jasné strategie můžou po nějaký čas vycházet, ale… není lepší investovat tak, abyste minimalizovali všechna rizika a v dlouhodobém horizontu svůj majetek zhodnocovali? Právě taková je naše filosofie.

Vaše odpověď: Ne

×

Patříte mezi ty, kteří nedůvěřují finančním poradcům a raději si všechno zjistí a ověří sami?

Děláte dobře

Motivací finančních poradců velmi často nejsou v dlouhodobém horizontu úspěch a dobro klienta, ale snaha splnit roční plán, dosáhnout na bonusy nebo prodat produkt s vysokou provizí. My jsme 100% nezávislí na všech bankovních institucích.

Vaše odpověď: Ano

×

Důvěřuj, ale prověřuj

Zvláště ve finančním sektoru. Až vám bude příště váš finanční poradce v bance nabízet konkrétní produkt, zeptejte se ho, proč vám ho nabízí. A pak si raději nechte poradit od těch, jejichž specializací jsou investice. Třeba od nás ve videokurzu.

Vaše odpověď: Ne

×

Přemýšlíte o budoucnosti? O tom, jak zabezpečíte své děti a sami sobě zajistíte důstojný život v penzi?

Možná vás trochu děsí, že?

Právě dlouhodobé investování vás ale těchto obav může zbavit. Chránit a budovat majetek není chamtivost, ale životní nutnost. Výnosy z investic vám v budoucnu pomohou nahradit klesající lidský kapitál tím finančním.

Vaše odpověď: Ano

×

To je krátkozraké

S přibývajícím věkem síly ubývají. A ač to může znít tvrdě - váš lidský kapitál klesá. Nahraďte ho kapitálem finančním. Chránit a budovat majetek totiž není chamtivost, ale životní nutnost.

Vaše odpověď: Ne

×

Odpověděli jste na většinu otázek kladně?
Pak jste tu správně. Vítejte!

Jak investovat a smysluplně nakládat se svým majetkem vás ve škole nenaučí. A je to škoda. Protože pro chytré a přemýšlivé lidi by to měla být samozřejmost. Nejen kvůli ochraně majetku, ale především proto, že chytrým investováním zabezpečíte lepší budoucnost pro sebe i své děti.